LotusAI

Bize Ulaşın

0 546 915 7175

Hakkımızda

Hakkımızda

Lotus Al

Şirketimizin  Ana uzmanlık alanları arasında Yapay Zeka (AI) algoritmaları, Veri İşleme (ETL) ve Kurumsal Yazılımlar yer almaktadır. AI alanında, makine öğrenmesi, optimizasyon teknikleri, esnek hesaplama yöntemleri, evrimsel hesaplama ve istatistiksel yöntemler ile , ETL ve büyük veri operasyonları konusu yer almaktadır. Kurucular 20 yıllık kurumsal yazılım geliştirme ve operasyon tecrübesine de sahiptir. Sahip olunan bu yetenekleri bir ürün üzerinde birleştirerek AI çözümleri geliştirme sürecini kolaylaştıracak bir çözümde birleştirmek niyetiyle bir araya gelerek LotusAI ürünü geliştirme kararında bir araya gelmiştir.

    LotusAI’nin amacı, AI çözümleri geliştirme sürecini basitleştirerek, programlama dili , yazılım geliştirme kütüphaneleri, çeşitli veri kaynaklarına uygun sorgu dilleri yetkinliği gibi zorlukların üstesinden gelmeyi amaçlamaktadır. LotusAI’nin öne çıkan özellikleri arasında hızlı geri dönüşler ve debug, kod devirleri, hazır modellerin kullanımı, AutoML desteği gibi unsurlar bulunmaktadır.

    AI bilişim çözümleri alanında faaliyet göstermeyi seçmiş ve önclikle, AI çözümleri geliştiren firmalara üretim araçları sağlamayı planlamaktadır. Ayrıca kurumların özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler de geliştirmektedir.